Генерація лідів

Генерація лідів

Генерація лідів — це процес залучення і перетворення незнайомців (нових потенційних клієнтів) і перспектив в когось, хто проявив інтерес до продукту або послуги вашої компанії. Розглянемо ситуацію, що вам дзвонять несподівано або в не дуже слушну хвилину. Ви губитеся, не знаєте, як правильно і гідно вийти з ситуації. Це переривання розчаровує. Саме тому ми тут, щоб обговорити лідогенераціі, і дізнатися, що ж це таке. Це рішення, яке може врятувати ваш бізнес або організацію від того дратівного, підривного холодного дзвінка, який руйнує ваш спокій і рівновагу. Генерація лідів — це процес залучення і перетворення незнайомців і перспектив в ті напрямки, про які ми тільки що говорили.

Лідогенерація якраз і займається пошуком унікальних способів привернути людей до бізнесу з правильною подачею і наданням достатньої кількості позитивних відгуків, щоб зацікавити їх в компанії. Щоб вони в кінцевому підсумку розігрілися до бренду настільки, що хотіли б чути про вас. Це ще і як спосіб розігріти потенційних клієнтів для вашого бізнесу і направити їх на шлях до покупки. Завантажте керівництво для новачків, щоб перетворити відвідувачів сайту в потенційних клієнтів для вашого бізнесу, так як це зробило ТОВ Імперіалтехгаз, виробник та постачальник технічних газів.

Почнемо з визначення лідерства. Що таке лідерство? Провідним є людина, яка якимось чином проявив інтерес до продукту або послуги вашої компанії. Іншими словами, замість того, щоб отримувати випадковий холодний дзвінок від когось, хто придбав вашу контактну інформацію, ви могли б почути від бізнесу або організації, з якою ви вже відкрили зв’язок.

Наприклад, можливо, ви провели онлайн-опитування, щоб дізнатися більше про те, як піклуватися про свій автомобіль. Якщо ви отримали електронного листа від автокомпанії, на якій розміщувалося опитування на своєму веб-сайті про те, як вони можуть допомогти вам подбати про вашому автомобілі, це буде набагато менш нав’язливим і недоречним, ніж, якби вони просто підійшли до вас на вулиці і запитали про те, а чи піклуєтеся ви про обслуговування автомобіля, правильно? І з точки зору бізнесу, інформація, яку компанія зібрала про вас з ваших опитувань, допоможе їм персоналізувати це відкриття для задоволення існуючих потреб потенційного клієнта. Генерація лідів зробить ваш світ бізнесу цікавіше, повніше та зручніше.